Skip to Content

دادستان میبد:


دادستان جدید میبد در دیدار با اعضای شورای شهر گفت: سیاست های قوه قضاییه و ریاست محترم این قوه بر مبنای پیشگیری از آسیب ها می باشد و برای این موضوع اهمیت ویژه ای نیز قائل هستیم.

به گزارش میبد خبر، علی باقرپور افزود: در نظر داریم که با همکاری همه ادارات و ارگان های شهرستان و ارتباط مناسبی که برقرار می شود، در تحقق این امر مهم بکوشیم و با مسئولین نیز جلسات همفکری و هم اندیشی را در این زمینه خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: تجربه داشته ام که ناهماهنگی و عدم تعاملِ درست باعث ایجاد مشکلات زیادی در حوزه مدیریت شهری شده است و آنطور که اطلاع دارم، تعامل و همکاری اعضای شورای شهر میبد در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

باقرپور گفت: برای رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی در شهرستان میبد به کمک و یاری تمامی نهاد ها و ارگان های مسئول نیاز است و دادستانی نیز در این امر مهم اعلام آمادگی می کند.

گفتنی است، رئیس و اعضای شورای شهر میبد پیش از ظهر امروز در دیدار با داستان میبد، انتصاب علی باقرپور به سمت جدید را تبریک گفته و در مورد همکاری در مسائل شهرستان و به خصوص در حوزه پیشگیری، اعلام آمادگی نمودند.

انتهای پیام/

میبدما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.