Skip to Content

مدیر روابط عمومی استانداری یزد مدّعی شد:

برای حمایت از یک نامزد،نباید به هیچ مرجع حقیقی و حقوقی پاسخگو بود


مدیر روابط عمومی استانداری یزد در نشست رؤسا و روابط عمومی ادارات شهرستان میبد در آستانه انتخابات ادعا کرد : «سلامت،امنیت،قانونمندی و حضور حداکثری» چهار مؤلفه مهم درانتخابات است.

به گزارش میبد خبر، مدیر روابط عمومی استانداری یزد در نشست رؤسا و روابط عمومی ادارات شهرستان میبد در آستانه انتخابات ادعا کرد : «سلامت،امنیت،قانونمندی و حضور حداکثری» چهار مؤلفه مهم درانتخابات است.

 داوود پاک‌ طینت با بیان اینکه هرکس در چارچوب قانون از یک نامزد تأیید شده توسط مراجع قانونی حمایت کند؛ فردای انتخابات به هیچ مرجع حقیقی و حقوقی نباید پاسخگو باشد افزود: هر گرایش و سلیقه در انتخابات در چارچوب قانون قابل‌احترام است و مدیران ادارات و روابط عمومی‌ها باید فضای امن روانی را در ادارات فراهم کنند.

وی سلامت، امنیت، قانونمندی و حضور حداکثری را چهار مؤلفه مهم انتخابات برشمرد و گفت: اگر دستاوردهای نظام و انقلاب باصداقت و صراحت به مردم بیان شود باعث اعتماد مردم به‌نظام و حضور حداکثری در انتخابات می‌شود.

پاک‌ طینت بابیان اینکه از اول انقلاب، کشور ما از سوی دشمنان و بدخواهان نظام مورد تهدید و تحریم قرارگرفته است گفت: انتخابات ایران اسلامی در دنیا رصد می‌شود و باید با ایجاد زمینه حضور حداکثری مردم درصحنه انتخابات، دشمن را ناامید کنیم.

مدیر روابط عمومی استانداری یزد افزود: باید همه تلاش کنیم 29 اردیبهشت‌ماه، با حضور حداکثری درصحنه انتخابات، برگ زرین دیگر را به تاریخ نظام و انقلاب بیفزاییم.

پاک‌ طینت در ادامه به تشریح وظایف روابط عمومی‌ها و نقش آن‌ها در ارتقاء جایگاه مدیران و ادارات گفت: روابط عمومی‌ها باید در ادارات دیده شوند.

وی تصریح کرد: بی‌توجهی به نقش روابط عمومی‌ها در ادارات درواقع بازی کردن مدیران درصحنه خاموش است.

در پایان این جلسه مدیر روابط عمومی استان و مدیران و روابط عمومی‌های ادارات شهرستان میبد با سیستم تمام مکانیزه پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرمیبد آشنا و به‌صورت آزمایشی اخذ رأی شدند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.