Skip to Content

بخشدار مرکزی میبد:

برای استفاده از ظرفیت روستاها نیازمند مدیریت جهادی هستیم


محمدجواد احمدی گفت: برای بهره‌برداری از این ظرفیت‌های عظیم نیازمند مدیریت جهادی، پی گیری مطالبات روستائیان در سطح شهرستان و استان در حوزه‌های توسعه و آبادانی و اقتصادی و معیشتی نیاز است.

به گزارش میبدخبر، محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی در نشست مشترک دهیاران روستاهای بخش مرکزی میبد گفت: روستاهای بخش مرکزی از ظرفیت‌های عظیم منابع انسانی و اقتصادی و کشاورزی و دامی برخوردار است.

وی  تصریح کرد: برای بهره‌برداری از این ظرفیت‌های عظیم نیازمند مدیریت جهادی، پی گیری مطالبات روستائیان در سطح شهرستان و استان در حوزه‌های توسعه و آبادانی و اقتصادی و معیشتی نیاز است.

احمدی یکی از مشکلات اساسی در پیش روی روستاهای بخش مرکزی را طرح تعیین حریم خواند و گفت: این موضوع به جد در سطح استان در حال پی گیری است تا از دغدغه روستاهای این بخش کم کنیم.

وی افت فشار آب و کیفیت پایین آب روستاهای بخش مرکزی را هم دومین مشکل این روستاها عنوان کرد و گفت: به‌زودی با قرار گرفتن چاه محمدآباد درمدار و برداشت حدود 25 لیتر در ثانیه مشکل آب این روستاها رفع خواهد شد.

بخشدار مرکزی میبد همچنین تأمین روشنایی و امنیتی و آسفالت معابر را از دیگر مشکلات روستاهای بخش مرکزی برشمرد و گفت: برای حل این مشکلات هم با اداره برق رایزنی‌های لازم انجام و دوربین‌های امنیتی در حال تأمین و آسفالت معابر هم به‌زودی آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.