برای استانداران کلاس ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی بگذارید - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از عدم دقت در انتخاب استانداران؛


مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از عملکرد دولت در فرستادن استاندارانی بدون شناخت استان‌ها گفت: ای‌کاش قبل از اینکه استانداری به مناطق فرستاده شود برای آن‌ها کلاس‌های ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی بگذارند.

به گزارش میبد خبر، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: در حدیثی از پیامبر اعظم(س) آمده که زمانی خواهد رسید که انسان‌ها بین گناه و ناتوانی قرار خواهند گرفت که باید در آن زمان ناتوانی را پذیرفت.

وی بابیان اینکه متأسفانه برخی می‌گویند فلانی در زمان نمایندگی مجلس و شوراها بار خود را بسته‌ است، افزود: پول و بار خود را بستن از راه‌های غلط و نامشروع با بهای فروش دین چه ارزشی دارد.

مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از تصرف‌های غیرقانونی اطراف دریا ابراز کرد: زمانی از دادستان کل کشور شنیدم که می‌گفت تصرف زمین‌های دریا غیرقانونی بوده ولی متأسفانه برخی آنجا را با زد و بندهایی تصرف و کاخ ساخته‌اند و به زندگانی مرفهی رسیده‌اند.

وی با انتقاد از عملکرد دولت در فرستادن استاندارانی بدون شناخت مردم استان‌ها عنوان کرد: ای‌کاش قبل از اینکه استانداری به مناطق فرستاده شود برای آن‌ها کلاس‌های ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی بگذارند تا خط قرمزها و حساسیت‌های آنجا را درک کنند.

استاد برجسته حوزه علمیه مطرح کرد: نباید استانداران در مناطق با مردم درگیر شوند، مانند اتفاقاتی که هم‌اکنون در خراسان جنوبی رخ‌داده و استاندار با مردم درگیر است.

آیت‌الله مکارم شیرازی اظهار داشت: دولت باید برای استانداران کلاس ایران‌شناسی و اسلام‌شناسی بگذارد چراکه آن‌ها در حال تخریب دولت هستند و ما این‌همه شهید در این کشور نداده‌ایم که برخی به‌سادگی آبروی نظام را ببرند.

منبع: تسنیمرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.