Skip to Contentعضو هیأت رئیسه مجلس در گفتگو با «نسیم» افزود: با توجه به شناختی که از ظریف داشتیم بعید بود که حرف‌هایی بدین گونه از وی منتشر شود/ رویکردها اهداف را نازل می‌کند.

به گزارش یزدرسا ،بذرپاش، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم ترحیم همسر حجت‌الاسلام سعیدی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسدارن در گفتگو با «نسیم» اظهار داشت: با توجه به شناختی که از دکتر ظریف داشتیم بعید بود که حرف‌هایی بدین گونه از وی منتشر شود اما زمانی که فیلم این موضوع منتشر شد و نمایندگان فیلم را دیدند احتمالا سئوال از وی روی همین مسائل مطرح می‌شود.


وی ادامه داد: بالاخره منافع ملی دارای اهمیت است و همه توقع دارند در مذاکرات منافع ملی اصل باشد نه اینکه به خطر پیروزی حزبی در انتخابات، این صحبت‌ها مطرح شود.


بذرپاش تأکید کرد: طبیعتا این رویکردها اهداف را نازل می‌کند.

انتهای پیام/ص
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.