Skip to Content


با هدف رفع شبهات دختران میبدی


تشکیل گروههای مباحثه مذهبی و دغدغه های فرهنگی در فضای مجازی به همت طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی میبد گروههای مباحثه مذهبی و دغدغه های فرهنگی در فضای مجازی تشکیل شد.

به گزارش "میبدخبر"، جمعی از طلاب مؤسسه آموزش عالی حوزوی میبد بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی که جواب کار فرهنگی باطل را کار فرهنگی حق می دانند؛ فعالیت های فرهنگی خود در فضای مجازی را افزایش داده اند.
بنابر این گزارش، انجمن عطرهای ماندگار فعال در این مؤسسه، حوزوی در کنار دیگر فعالیت های فرهنگی خود در طول سال، با توجه به گروههای سنی مختلف در عرصه فضای مجازی هم وارد شده است و با عضویت بانوان مبلّغ در گروه و دعوت از اعضای نوجوان و جوان انجمن و دیگر دختران شهرستان میبد به رفع شبهات دینی آنان می پردازند.
همچنین از دیگر فعالیت های انجمن عطرهای ماندگار تشکیل گروه کوله بار در فضای مجازی و تلگرام است که در تمام ایام سال به ویژه مناسبت های مذهبی فعالیت بیشتری دارد و دارای موضوعاتی از جمله احکام کاربردی، حدیث، مباحث اخلاقی، خنده حلال و...است.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.