Skip to Content

در ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج مساجد و محلات استان یزد؛

با معرفی نفرات برتر؛ مسابقات تیراندازی با کمان در میبد به پایان رسید+ تصاویر


مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی بسیج یزد با معرفی نفرات برتر در میبد به کار خود خاتمه داد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز رقابت‌های قهرمانی تیراندازی با کمان از سری مسابقات ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج مساجد و محلات استان یزد در مجموعه ورزشی شهدای میبد برگزار شد.

در این مسابقات 46 کماندار از شهرستان‌های یزد، میبد، اردکان، مهریز و بافق در دو بخش بانوان و آقایان و دو رشته ریکرو و کامپوند در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقات در بخش ریکرو و در رده سنی نونهالان پسر علیرضا شاکر از میبد، یونس احمد زاده از اردکان و امیر حسین زارعشاهی از میبد و در نونهالان دختر بهاره طاهری از اردکان، فاطمه زارعشاهی از میبد و سیده محیا متولیان از بافق به عناوین اول تا سوم مسابقات دست یافتند.

در بخش ریکرو در رده سنی نوجوانان پسر یاسین میر شمسی از اردکان، مهدی طالبی از میبد و امیر حسین ابراهیمی از توان دیزل بافق و نوجوانان دختر مهرانا سادات نظری از یزد، اسماء بیگی و مریم رمضانپور از توان دیزل بافق و در رده سنی جوانان فاطمه تقی زاده، فاطمه برزگر و ساجده فتوحی از بافق مقام قهرمانی مسابقات را بدست آوردند.

در مسابقات کامپوند نوجوانان و نونهالان آوا کوراغلی از یزد، فاطمه زارعی از میبد و فاطمه ترک از یزد و در آقایان علیرضا زارع از اردکان، سید محسن هاشمی و امیر حسین اشتری از یزد رتبه های اول تا سوم مسابقات را از آن خود کردند.

در پایان این رقابت ها با حضور جمعی از مسئولین بسیج و ورزش و جوانان به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایزی از سوی کمیته برگزاری اهدا شد.

این مسابقات به همت تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج میبد برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.