Skip to Content

معاون فرماندار میبد:


معاون فرماندارمیبد در جلسه بحران این شهرستان که با حضور بخشداران بخش مرکزی، بفروئیه و ندوشن، رئیس اداره محیط‌زیست، اورژانس و بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد برگزار شد؛ بر برخورد جدی و قاطع با هرگونه تجاوز به حریم رودخانه‌ها و اراضی دولتی تأکید کرد.

به گزارش میبد خبربه نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، سید محسن فلاح با اشاره به قوانین و ضوابط شهرداری تصریح کرد: شهرداری میبد در اسرع وقت باید نسبت به پاک‌سازی و بازگشایی مسیر رودخانه بیده به عشرت‌آباد اقدام و گزارش آن را کتباً به فرمانداری ارائه کند.

فلاح بر تشکیل کمیته تخصصی رودخانه‌ها تأکید کرد و گفت: برای تصمیم‌گیری در جهت حل مشکلات رودخانه‌ها و مسیر‌های شهرستان باید شهرداران، بخشداران، آب منطقه‌ای، بنیاد مسکن، میراث فرهنگی، دادگستری، راه و شهرسازی، نیروی انتظامی و ثبت‌اسناد در این کمیته حضور و تصمیم منطقی را اعمال کنند.

نصب تابلوهای هشداردهنده حفظ حریم رودخانه‌ها از سوی شهرداران و ایجاد دیوار ساحلی در جلوگیری از تصرف و تجاوز به رودخانه‌ها از مصوبات این جلسه بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان