Skip to Content


با فرجام کار نقیبی زاده، زارعی سرپرست شهرداری میبد شد


درجلسه امروز شورا با توجه به مسایل مطرح شده پیرامون شهردار و قانون منع بکارگیری افراد بازنشسته،نقیبی زاده از سمت شهردار کنار گذاشته شد.

به گزارش "میبدخبر"،در جلسه امروز عصر شورا ، اعضا با توجه به قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دستگاههای اجرایی و پیگیریهای قانونی و بازنشسته بودن نقیبی زاده،استعفای ارایه شده شهردار در هفته گذشته مورد بررسی قرار گرفت و در نتیجه اعضای شورا با توجه به این قانون استعفای شهردار را پذیرفته و نقیبی زاده از سمت شهردار کنار گذاشته شد و با توجه به قوانین شورا مهندس زارعی معاونت شهرداری میبد به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد. 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.