Skip to Content

فرماندار میبد:

با تمام توان در راستای استفاده و تبلیغ کالای ایرانی گام بر می داریم


فرماندار میبد با تاکید بر حمایت از کالای ایرانی بیان داشت: در سال جدید با تمام توان در راستای استفاده و تبلیغ کالای داخلی عمل خواهیم کرد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز فرماندار میبد در راس هیئتی متشکل از روسای اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف و برخی دیگر از مسئولین از از سه فروشگاه نمونه شهرستان بازدید و تقدیر به عمل آوردند.

حسین فلاح در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار میبد خبر با اشاره به شعار سال «حمایت از کالای ایرانی» اظهار داشت: ما باید با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد حمایت از کالای ایرانی، از همین ابتدای سال برای پیشبرد این هدف کار را شروع کنیم.

وی افزود: ما نیز در سال جدید با تمام توان در راستای استفاده و تبلیغ کالای داخلی عمل خواهیم کرد.

فرماندار میبد در باب حمایت از تولید داخلی و مصرف آن در ادارت دولتی شهرستان ابراز داشت: ما در سال قبل نیز این سعی را می کردیم که از جنس خارجی استفاده نکنیم و حتی چایی مصرفی کارمندان ما از دم نوش و چایی ایرانی بود و باید تلاش کنیم تمام ادارات و نهادهای دولتی در حد توان خود در استفاده از تولیدات داخلی به چرخه اقتصادی کشور کمک کنند.

در این بازدیدها سه فروشنده میبدی به خاطر عرضه تولیدات داخلی و مشتری مداری تقدیر شدند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.