Skip to Content

امام جمعه موقت میبد در محفل انس ومودت بسیجیان:

باید گفتمان رهبری مبنی بر انقلابی بودن،انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن در جامعه رواج پیدا کند


حجت الاسلام حسنی؛امام جمعه موقت میبد با بیان توطئه دشمنان اسلام در ایران وکشورهای اسلامی افزود:رهبرمعظم انقلاب اسلامی، همواره بر «انقلابی بودن»، «انقلابی ماندن» و «انقلابی عمل کردن» تاکید می کنند وما باید تمام توان خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب وفرامین رهبری به کار گیریم چرا که هرجایی انقلابی عمل نشد دشمن پر رو شد.

به گزارش "میبدخبر"، محفل انس و مودت بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج میبد با حضورامام جمعه موقت، فرماندار،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میبد، بسیجیان و خانواده های آنان در دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام حسنی؛امام جمعه موقت میبد،در ابتدای جلسه با اشاره به فیوضات ماه مبارک رمضان بیان نمود:گاهی در زندگی انسانها نسیم های الهی می وزد ویک مومن باید خود را در مسیر  وزیدن این نسیم الهی قرار دهد تا بتواند از آن بهره برداری کند ویکی از آن نسیم ها ماه مبارک رمضان  است که اوج آن شبهای قدر می باشدو ماباید از این اوقات نورانی به نحو احسن استفاده کنیم چرا که شاید برای ما قابل تکرار نباشد.

وی در ادامه با اشاره به دوعنصر ایمان  وتوکل به خدا در جنگ بدرکه در ماه رمضان اتفاق افتاد بیان نمود: این جنگ که اولین برخورد اسلام با کفر بود،اگر انسان در گرفتاریها ومشکلات طبق آیه 123 آل عمران(وَ لَقَدْ نَصَرَکُمُ اللَّهُ بِبَدْرٍ و...)خدا را در مد نظر داشته باشددر مقابل دشمن شکست نمی خورد همانطور که پیامبر در این جنگ توانست 70 نفر از مشرکان را به هلاکت برساند ونمونه های بارز آن در زمان هشت سال دفاع مقدس ایران ما به عینه مشاهده نمودیم که بنابر گفته یک نظریه پرداز آمریکایی ایدئولوژی ،ایمان قوی وتوکل بر خدا باعث پیروزی ما  بر دشمنان بود.

حجت الاسلام حسنی با بیان توطئه دشمنان اسلام در ایران  وکشورهای اسلامی افزود:رهبرمعظم انقلاب اسلامی، همواره بر «انقلابی بودن»، «انقلابی ماندن» و «انقلابی عمل کردن» تاکید می کنند وما باید تمام توان خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب وفرامین رهبری به کار گیریم چرا که هرجایی انقلابی عمل نشد دشمن پر رو  می شود.

خطیب موقت میبد در پایان با توجه به فرا رسیدن روز قدس بر حضور هرچه با شکوهتر همه در راهپیمایی این روز تاکید نمود.
در ادامه این محفل صمیمی فرماندار میبد مطالبی پیرامون حضور بسیجیان در تمامی عرصه ها ونقشه های دشمنان انقلاب اسلامی بیان نمود.

در خاتمه  این محفل که همراه با ضیافت افطار بود به چند نفر از فرماندهان حوزه های بسیج، هدایائی به رسم یادبود اهدا شد.

گزارش: خانم ادهمی

عکس: محسن صادقی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.