Skip to Content

نتخب مردم تفت و میبد در مجلس:


سیدجلیل میرمحمدی گفت: باید از ظرفیت یزدی‌های سراسر کشور برای آبادانی و پیشرفت استان فارغ از بحث‌های جناحی، گروهی و حزبی استفاده شود و همه این بحث‌ها کنار گذاشته و از توانمندی افراد استفاده شود.

به گزارش میبدخبر، نشست اعضای شورای عالی استان یزد با مجمع منتخبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بعدازظهرامروز در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد.

در این نشست سید جلیل میرمحمدی با قدردانی از اقدامات جهادی بسیجیان ،طلاب و تیم درمانی استان گفت: متاسفانه امروزه نگاه مثبتی به شوراها وجود ندارد و این نگاه حاصل تخلفات برخی از اعضای شوراها در کشوریزدرسا است بنابراین با توجه به اینکه در بحث شوراها، نظارت استصوابی وجود ندارد باید شورای استان این نظارت را در برنامه های خود قرار دهد.

منتخب مردم تفت و میبد در مجلس یازدهم در بخش دیگری از سخنانش براستفاده از ظرفیت مدیران یزدی تاکید کرد و اظهار داشت: باید در زمینه توسعه استان و مباحث کلانی چون موضوع انتقال آب، از ظرفیت این مدیران بدون در نظر گرفتن گرایشات سیاسی و جناحی بهره برد.

 

میرمحمدی همچنین  بر ارائه راهکارها، تعیین محورها و مشخص کردن اولویت های استان توسط شورای استان تاکید کرد.

منتخب مردم تفت و میبد در مجلس گفت: در بسیاری از این جلسات فقط مشکل بیان می‌شود و  راهکاری ارائه نمی‌شود، بهتر است در نشست های بعدی برای مشکلات پیشنهاد و راهکاری ارائه تا از طریق نمایندگان پیگیری شود.

سیدجلیل میرمحمدی میبدی افزود: باید از ظرفیت یزدی‌های سراسر کشور برای آبادانی و پیشرفت استان فارغ از بحث‌های جناحی، گروهی و حزبی استفاده شود و همه این بحث‌ها کنار گذاشته و از توانمندی  افراد استفاده شود.

در این نشست مقرر شد مواردی از جمله حمل و نقل ریلی بین شهری، نبود اجرای مسوولیت اجتماعی توسط برخی صنایع و معادن استان، ساکن نبودن مدیران تعداد از واحدهای صنعتی و معدنی در استان ، نظرخواهی از نمایندگان شوراها در انتخاب فرمانداران و مدیران ارشد مرتبط با شورا، حمایت از اقشار و اصناف متضرر از کرونا، مطرح و تصمیماتی اتخاذ شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.