Skip to Content

مدیرکل سازمان بازرسی استان یزد:


مدیرکل سازمان بازرسی استان یزد با اشاره به نظارت‌های دوره‌ای بر روند فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان یزد گفت: ما به دنبال مچ‌گیری از مدیران نیستیم بلکه به وظیفه نظارتی خود عمل می کنیم.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام اکبر طالبی  صبح امروز در جلسه ای که به منظور استقرار سه بازرس سازمان بازرسی استان یزد در شهرداری میبد برگزار شد، اظهار داشت: مدیران سرمایه های این نظام هستند و معتقدیم برای رسیدن به جایگاه خود تلاشهای بسیاری انجام داده اند بنابراین به دنبال زیر ذره بین گذاشتن یا مچ گیری آنها نیستیم.

وی افزود: ما پشتیبان مدیران هستیم و تلاش می کنیم آنها را از سوء جریان ها حفظ کنیم اما آنها نیز باید با مراقبت، دقت و اشراف بر قوانین، خود را از لغزش و بی قانونی حفظ کنند.

مدیرکل بازرسی استان یزد اعتماد مردم به نظام از عوامل استحکام و بقای هر حکومت است و تصریح داشت: عملکرد برخی مدیران نباید سبب وارد شدن خدشه به اعتماد مردم نسبت به نظام و انقلاب باشد بنابراین ما به دنبال این هستیم که با نظارت های خود، سوء جریان‌ها را به حسن جریان تبدیل کنیم.

حجت الاسلام طالبی ادامه داد: مردم اگر در مواردی نیز مشکلاتی می‌بینند آن را به حساب فرد می‌گذارند و به نظام و انقلاب مرتبط نمی‌کنند.

بازرس کل استان یزد با اشاره به اهمیت نظارت در امور یادآور شد: نظارت از وظایف آحاد جامعه است اما به صورت خاص این نظارت بر عهده سازمان بازرسی کشور قرار گرفته و همه ما وظیفه داریم در هر مقام و منصبی که قرار داریم، مبارزه با فساد را سرلوحه امور خود قرار دهیم.

وی ابراز داشت: بهترین اقدام این است که در هر مقامی هستیم، وظیفه خود را به درستی انجام دهیم و یکی از موارد مبارزه با فساد، جلوگیری از کم‌کاری و کم‌فروشی در خدمت به مردم است.

حجت الاسلام طالبی با بیان اشاره به اینکه به دنبال پرونده سازی برای مدیران نیستیم، تصریح کرد: عمده فعالیت های سازمان بازرسی با تذکر، هشدار و نامه های کتبی انجام می شود و در بسیاری موارد نیز مسائل حل و برطرف می شود.

وی تصریح کرد: حضور بازرسان سازمان بازرسی در یک اداره الزاما به معنای مشاهده سوء جریانی در آن اداره نیست بلکه برای بررسی هر چند نوبت یک‌ بار با برنامه‌ریزی به دستگاه‌های مختلف مراجعه می‌شود و طبق برنامه زمان‌بندی، بازرسان در دستگاه‌ها مستقر می‌شوند.

بازرس کل استان یزد در پایان از مردم شهرستان میبد درخواست داشت: مردم شریف شهرستان میبد در مدت استقرار بازرسان سازمان بازرسی در شهرداری میبد می توانند انتقادات، نظرات و شکایات خود با بازرسان در میان بگذارند.

گفتنی است در ابتدای این مراسم محمود اسدزاده شهردار، حسین فلاح فرماندار، حجت الاسلام آقایی رئیس شورای شهر و مجید زارعی عضو شورای شهر میبد به ایراد سخن پرداختند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.