Skip to Content

فرمانده انتظامی شهرستان میبد:


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری باند ۶ نفره سرقت احشام و مغازه در شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، سرهنگ سید محمد طاهر موسوی فرمانده انتظامی شهرستان میبد در این زمینه بیان داشت: با توجه به وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان میبد پلیس با جدیدت وارد کار شد که در این زمینه با انجام کارهای اطلاعاتی سارقین را شناسایی و دستگیر و برای انجام بازجویی به اداره پلیس منتقل کردند.

وی افزود: این مجرمین غیر بومی در یکی شهرستانهای همجوار سکونت داشته و دست به انجام عمل مجرمانه و سرقت از محل های نگهداری احشام و مغازه ها در حوزه شهرستان میبد می زدند.

سرهنگ موسوی اظهار داشت: سارقین برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد در پایان شهروندان را دعوت به هوشیاری بیشتر در نگهداری اموال خود توصیه کرد و گفت: رعایت حداقل ها در پیشگیری وضعی از سرقت و کاهش آمار جرائم تاثیر بسزایی خواهد داشت.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.