باغ ويژه بانوان در روستای مهرآباد میبد احداث می شود - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

به منظور پرکردن اوقات فراغت بانوان روستایی؛


باغ ويژه بانوان به منظور پرکردن اوقات فراغت اين قشر در روستاي مهرآباد راه اندازی و احداث می شود.

به گزارش میبد خبر، عملیات احداث این باغ در زمینی به به مساحت پنج هزار مترمربع به منظور پر کردن اوقات فراغت بانوان همزمان با میلاد دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) در روستای مهرآباد میبد اجرایی شده و مراسم کلنگ زنی آن انجام می شود.

اين باغ با نام «باغ نرگس» شامل مجموعه‌ای از کوشک مرکزی، ساختمان ویژه مراسم‌ها، فضای سبز با درختان میوه است كه در ساخت آن توجه ویژه‌اي به موضوع مدیرت آب شده است به طوری که تمام آبیاری این مجموعه با استفاده از شیوه‌هاي نوین آبیاری انجام مي‌شود و اکثر گیاهان این مجموعه ازگیاهان کم‌ آبخواه و دارویی است.

باغ مذكور با توجه به اقلیم منطقه و احساس نیاز به ایجاد چنين فضایی جهت پرکردن اوقات فراغت به ويژه برای بانوان ایجاد شده تا اوقات فراغت خود را در فضایی بانشاط سپری کنند.

هزینه ساخت این باغ از محل بودجه دهیاری‌ها تامين شده و در فاز اول این مجموعه برخی از درختان غرس و حصارکشی باغ تکمیل خواهدشد و در فازهای  بعدی نيز مجموعه کشوک و ساختمان مراسم‌ها تکمیل می‌شود.

انتهای پیام/اد




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.