Skip to Content


باشگاه مقاومت کانون جوانان بسیج میبد قهرمان مسابقات کاراته


تیم کاراته باشگاه مقاومت کانون جوانان بسیج میبد در یین تیمهای شرکت کننده از سراسرکشور در سبک شین کاراته به قهرمانی دست یافت.

به گزارش "میبدخبر"، این مسابقه که در 29مردادماه با حضور تیمهای منتخب از سراسر کشور در استان یزد برگزار شده بود ورزشکاران دختر این باشگاه مقام های زیر را در وزنهای مختلف کسب نمودند:

مقام اول خانمها: زهرا کریمی،فاطمه علی کریمی،فاطمه سادات میر ابوطالبی،الهه شریف زاده و مهلا فلاح

مقام دوم خانمها: نگار ثواقبی،عارفه برجسته،فاطمه غفوری پور،بهاره رضازاده،مینا شط زاده و زینب کارگر

مقام سوم خانمها بطور مشترک: زهرا امین زاده،نگاره سادات امامی،هانیه شریف زاده،ریحانه تازکی،زهرا بیکی،مهرناز غنی پور،عاطفه اسلامی پور،سحرثوابقی،زهراحاجی و ساجده دهقانی

این تیم به مربیگری سرکارخانم طاهره رمضانی به مقام اول و قهرمانی این دوره مسابقات رسید.

اعضای این تیم از باشگاههای کانون جوانان بسیج،کانون بسیج مسجد حضرت ابوالفضل رکن آباد و پایگاه بسیج مسجد صاحب الزمان مهرجرد می باشند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.