Skip to Content

سرلشکر جعفری عنوان کرد:


فرمانده کل سپاه بازسازی سریع و تحویل به موقع واحدهای مسکونی را حاصل تجربیات سپاه در شرایط متنوع و در نقاط مختلف کشور دانست.

سرلشکر محمد علی جعفری پیش از ظهر سه شنبه در جریان بازدید از مناطق زلزله زده و در گفتگو با خبرنگاران گفت: منطقه ارسباران عرصه مجاهدت بسیجیان بوده که همه دلسوزان انقلاب اسلامی با همکاری دلسوزانه خود توانستند به خوبی روند بازسازی را ادامه دهند.   وی یادآور شد: در این اتفاق ناگوار و این زلزله شاهد همکاری دولت و ملت با تمام قوا بودیم و تنها عرصه ای بود که در کمترین زمان ممکن مورد بازسازی قرار گرفت.   سرلشکر جعفری ادامه داد: آنچه که در این زلزله مهم است حس همدوستی و نوع دوستی بود که از اسلام آموختیم و این نوع حرکت و انسجام را دشمن باید مشاهده کند و دیگر کشورها هم از جمهوری اسلامی ایران الگو بگیرند.   فرمانده کل سپاه با اشاره به موقیعت استراتژیک منطقه ارسباران گفت: ارسباران منطقه استراتژیک ایران بوده و تمام قوا در این منطقه حضور داشته که سپاه دو هزار واحد مسکونی تعهد داشت که 700 واحد آن را امروز تحویل می دهد و مابقی آن در ماه آینده تحویل خواهد داد.   وی ادامه داد: 12 هزار واحد دامی نیز از دیگر تعهدات سپاه بود که هفت هزار واحد آن در جریان این بازدیدها واگذار می شود .   جعفری تاکید کرد: بسیج با تمام امکانات تمام تلاش خود را می کند تا پیش از رسیدن فصل سرما و زمستان تمامی واحدها را تحویل دهد که این تلاش ها نشانگر عشق و دلدادگی بسیج به مردم است. منبع:مهر    رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.