Skip to Content

صبح امروز صورت گرفت


نمایندگان کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد از مراکز آموزشی فنی و حرفه ای خواهران شهرستان میبد بازدید و از نزدیک از دوره آموزش اتباع آشنا شدند.

نمایندگان دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در راستای اجرای تفاهم نامه سه جانبه بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اداره کل اموراتباع خارجی وزارت کشور و دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد از مراکز آموزش فنی  و حرفه ای خواهران یزد و میبد بازدید کردند.

به گزارش میبد خبر، این بازدید که با حضور طلا معینیان، نماینده و دستیار امور عملیاتی دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد، عزت مراد قلی، دستیار امور اجتماعی دفتر کمیساریای عالی، نجفی، نماینده و کارشناس روابط بین الملل اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد و فراشاهی، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای این استان از مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران یزد و میبد بازدید و از نزدیک با دوره های آموزشی در حال برگزاری اتباع آشنا شدند.

همچنین در این بازدید معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد گفت: با هدف بهبود سطح خوداتکایی و معیشت پناهندگان اتباع واجدشرایط  این استان، تعداد 133 نفر از اتباع خارجی در سال جاری درحال گذراندن دوره‌های مهارتی آموزش فنی و حرفه‌ای در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای برادران و خواهران اردکان، برادران و خواهران میبد و همچنین مرکز خواهران یزد هستند.

 لازم به ذکر است در سال جاری تاکنون دوره های آموزشی دوزندگی کیف با  چرم  مصنوعی، مانتو دوزی، رایانه کار ICDLدرجه 1، تعمیر لوازم خانگی برقی  حرارتی و گردنده، قلاب باف پوشاک خردسال، تلفیق هنری تکنیک های نقاشی با الیاف روی پارچه، تریکو دوزی و دوزندگی لباس مبل ویژه اتباع در مراکز آموزش  فنی  و حرفه ای  استان یزد برگزار شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.