Skip to Content

+عکس

بازدید معاون فرماندار میبد از پروژه خیری مرکز سلامت جامعه شماره یک شهری


سرپرست شبکه بهداشت به اتفاق معاون فرماندار میبد از روند پیشرفت پروژه خیری مرکز سلامت جامعه شماره یک شهری میبد بازدید کردند.

به گزارش میبدخبر، فلاح معاون فرماندار بهمراه دکتر سهیلی سرپرست شبکه بهداشت میبد با حضور در مرکز سلامت جامعه یک شهری (شهید زاهدی یخدان)، از روند ساخت این پروژه عمرانی بازدید کردند.

قابل ذکر است، حاج محمد اسلامی از خیران عرصه بهداشت و سلامت است که برای احداث کامل این مرکز هزینه کامل آن معادل 800 میلیون تومان را تأمین می کند و قرار است در هفته دولت به بهره‌برداری برسد.

همچنین این مرکز که شامل داروخانه، اتاق خدمات پرستاری، مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت محیط، مامایی، بهداشت خانواده، تغذیه، مشاوره و پزشک عمومی است، در حال حاضر 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.