Skip to Contentمدیر کل آموزش و پرورش استان یزد با حضور در شهرستان میبد از برخی مدارس روستایی این شهرستان بازدید و با معلمین و دانش آموزان این مدارس دیدار نمود.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومي آموزش و پرورش شهرستان میبد، احمد شیرزاد صبح روز گذشته ضمن بازدید از مدارس روستاهای حجت آباد، رکن آباد و مهرآباد در شهرستان میبد و در جریان فعالیت‌های آموزشی و تربیتی این مدارس قرار گرفت.

شیرزاد در این بازدید، با قدردانی از حمایت های همه جانبه امام‌جمعه و فرماندار میبد، از آموزش و پرورش این شهرستان گفت: شهرستان میبد یکی از شهرستان‌های بسیار مهم است که در توفیقات علمی استان نقش مهمی ایفا می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد افزود: امروز فرصتی شد تا از مسائل آموزشی منطقه، کیفیت مسائل آموزشی و بحث مسائل عمرانی و فضای نوسازی مدارس و همچنین پروژه‌هایی که درحال احداث است باخبر شویم و با فرهنگیان دیدار و نقطه نظرات آنها را در زمینه مسائل و مشکلات منطقه از زبان آنها بشنویم.

وی در ادامه با بیان اینکه مسوولین آموزش و پرورش میبد توجه عمیقی به تعلیم و تربیت دارند، تصریح کرد: همت بالای معلمین، تلاش بسیارخوب مدیران و کادر مدارس شهرستان میبد مثال زدنی و قابل ستایش است.

شیرزاد در پایان با قدردانی صمیمانه از تلاش معلمین و مدیران مدارس مناطق روستایی میبد، خاطرنشان کرد: از همراهی بسیار خوب خانواده‌هایی که دراین روستاها ساکن هستند و به لحاظ فکری و مالی مدارس را کمک می‌کنند، قدردانی می‌کنم.

مدیر آموزش‌وپرورش میبد هم با بیان اینکه ۲۰درصد دانش آموزان شهرستان میبد در مناطق روستایی یا شهرهای کمتر توسعه یافته هستند، گفت: این مدارس به لحاظ امکانات حتی از مدارس خاص شهرستان هم چیزی کم ندارند.

دیدار و گفتگو با دانش آموزان و اهدای جوایز، دیدار با خانواده معلم فقید محمدرضا کارگر از دیگر برنامه های این بازدید بود.

انتهای پیام/

میبد (2)میبد (3)میبد (4)میبد (5)میبد (6)میبد (7)میبد (9)میبد (10)

میبد (1)میبد (11)میبد (13)میبد (14)میبد (15)میبد (16)میبد (17)میبد (18)

میبد (12)

میبد (8)
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.