Skip to Content

به مناسبت فرا رسیدن هفته هلال احمر صورت گرفت؛


به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر فرماندار میبد ریاست اداره، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر دیدار کرد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد به مناسبت فرا رسیدن هفته هلال احمر با جمعی از داوطلبین جمعیت هلال احمر شهرستان دیدار  و ضمن تبریک فرا رسیدن هفته هلال احمر از زحمات آنان در راستای کاهش و تسکین آلام حادثه دیدگان تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر به اهداف والا و بشر دوستانه جمعیت هلال احمر اشاره و افزود: امدادرسانی و کمک به حادثه دیدگان از جمله اهداف متعالی و خداپسندانه ای است که حد و مرزی نداشته و جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی، بدون هیچ چشم داشت و به صورت داوطلبانه به بهترین صورت ممکن نسبت به انجام آن اهتمام می ورزد.

فلاح نقش امدادگران در حوادث و همچنین توجه به امور بشردوستانه و فرهنگی مهم دانست و گفت: جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف؛ حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده  و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش هاي لازم بين آحاد مردم نهادينه سازد که در این میان نقش جوانان و فعالین جمعیت هلال احمر که بدون هیچ چشم داشت و خستگی مشغول انجام خدمت رسانی هستند؛ یک کار ماندگار است .

وی خاطر نشان کرد: امدادگران با انجام ماموریت های سخت در مواقع ضروری به مردم و نیازمندان خدمت  میکنند که این حضور شما در عرصه های مختلف از جمله بحران و سوانح طبیعی به طور قطع مورد رضایت خداوند قرار خواهد گرفت.

فرماندار در پایان استقرار و فعالیت جمعیت هلال احمر در راههای مواصلاتی شهرستان را موجب دلگرمی و اطمینان خاطر مسافران و مردم شریف شهرستان دانست و از زحمات این عزیزان در حوزه امداد و نجات تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.