Skip to Content

به مناسبت فرا رسیدن هفته هلال احمر صورت گرفت؛


به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر فرماندار میبد ریاست اداره، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر دیدار کرد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد به مناسبت فرا رسیدن هفته هلال احمر با جمعی از داوطلبین جمعیت هلال احمر شهرستان دیدار  و ضمن تبریک فرا رسیدن هفته هلال احمر از زحمات آنان در راستای کاهش و تسکین آلام حادثه دیدگان تقدیر و تشکر کرد.

فرماندار در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته هلال احمر به اهداف والا و بشر دوستانه جمعیت هلال احمر اشاره و افزود: امدادرسانی و کمک به حادثه دیدگان از جمله اهداف متعالی و خداپسندانه ای است که حد و مرزی نداشته و جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی، بدون هیچ چشم داشت و به صورت داوطلبانه به بهترین صورت ممکن نسبت به انجام آن اهتمام می ورزد.

فلاح نقش امدادگران در حوادث و همچنین توجه به امور بشردوستانه و فرهنگی مهم دانست و گفت: جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف؛ حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده  و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش هاي لازم بين آحاد مردم نهادينه سازد که در این میان نقش جوانان و فعالین جمعیت هلال احمر که بدون هیچ چشم داشت و خستگی مشغول انجام خدمت رسانی هستند؛ یک کار ماندگار است .

وی خاطر نشان کرد: امدادگران با انجام ماموریت های سخت در مواقع ضروری به مردم و نیازمندان خدمت  میکنند که این حضور شما در عرصه های مختلف از جمله بحران و سوانح طبیعی به طور قطع مورد رضایت خداوند قرار خواهد گرفت.

فرماندار در پایان استقرار و فعالیت جمعیت هلال احمر در راههای مواصلاتی شهرستان را موجب دلگرمی و اطمینان خاطر مسافران و مردم شریف شهرستان دانست و از زحمات این عزیزان در حوزه امداد و نجات تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.