Skip to Contentبه دعوت دکترکلانتری و در راستای تعامل و هم افزایی، رئیس و معاونین دانشگاه اردکان با حضور در دانشگاه ضمن دیدار و بررسی وضعیت موجود ، راههای همکاری دو جانبه را بررسی نمودند.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر علی نصیری رئیس جدید دانشگاه اردکان به دعوت دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد ظهر چهارشنبه 14 تیر 96 به همراه معاونین دانشگاه اردکان از دانشگاه آیت الله حائری میبد بازدید کردند.


در این بازدید که 2 ساعت به طول انجامید ابتدا رئیس و معاونین دانشگاه اردکان با حضور در دفتر ریاست دانشگاه آیت الله حائری ضمن دیدار و بررسی وضعیت موجود هر دو دانشگاه، راههای همکاری دو جانبه را بررسی نمودند.

در این جلسه مقرر گردید به منظور توسعه و تقویت علمی و ساختاری هر دو مرکز تفاهم نامه های مشترک منعقد و زمینه های همکاری تسهیل گردد.

همچنین دو دانشگاه متعهد شدند تا توسعه آموزشی در دو مرکز بر اساس طرح آمایش استان و کشور باشد و حتی آن دسته از رشته های موجود که دارای هم پوشانی هستند تجمیع شود ومقرر شد در زمینه امور رفاهی کارکنان و اعضای هیات علمی اقدامات مشترکی میان دو دانشگاه نیز صورت گیرد.
در پایان رئیس و معاونین دانشگاه اردکان از طرح های عمرانی در حال اجرای دانشگاه آیت الله حائری میبد بازدید کردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.