Skip to Content


بازدید رئیس و معاونین دانشگاه اردکان از دانشگاه آیت الله حائری میبد + تصاویر


به دعوت دکترکلانتری و در راستای تعامل و هم افزایی، رئیس و معاونین دانشگاه اردکان با حضور در دانشگاه ضمن دیدار و بررسی وضعیت موجود ، راههای همکاری دو جانبه را بررسی نمودند.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر علی نصیری رئیس جدید دانشگاه اردکان به دعوت دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد ظهر چهارشنبه 14 تیر 96 به همراه معاونین دانشگاه اردکان از دانشگاه آیت الله حائری میبد بازدید کردند.


در این بازدید که 2 ساعت به طول انجامید ابتدا رئیس و معاونین دانشگاه اردکان با حضور در دفتر ریاست دانشگاه آیت الله حائری ضمن دیدار و بررسی وضعیت موجود هر دو دانشگاه، راههای همکاری دو جانبه را بررسی نمودند.

در این جلسه مقرر گردید به منظور توسعه و تقویت علمی و ساختاری هر دو مرکز تفاهم نامه های مشترک منعقد و زمینه های همکاری تسهیل گردد.

همچنین دو دانشگاه متعهد شدند تا توسعه آموزشی در دو مرکز بر اساس طرح آمایش استان و کشور باشد و حتی آن دسته از رشته های موجود که دارای هم پوشانی هستند تجمیع شود ومقرر شد در زمینه امور رفاهی کارکنان و اعضای هیات علمی اقدامات مشترکی میان دو دانشگاه نیز صورت گیرد.
در پایان رئیس و معاونین دانشگاه اردکان از طرح های عمرانی در حال اجرای دانشگاه آیت الله حائری میبد بازدید کردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.