Skip to Contentصبح امروز دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و مسئولین استان در راس هیئتی از شهرستان میبد بازدید کردند.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت در راس هیئتی با حضور مسئولین استان در شهر میبد حضور یافته و مورد استقبال مسئولین شهرستان میبد قرار گرفتند.

در این دیدار دکتر نوبخت و هیئت همراه از مهمترین بنای تاریخی استان یزد و شهرستان میبد «نارین قلعه» بازدید داشتند.

در این بازدید دکتر نوبخت ضمن آشنایی با تاریخ و میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان میبد ابراز امیدواری کرد تا در دیداری مفصل تر از نزدیک با اماکن تاریخی و گردشگری شهرستان بازدید داشته باشند.

دانشگاه آیت الله حایری میبد مکان دیگری بود که معاون رئیس جمهور و هیئت همراه  از آن بازدید کردند.

در نشست کوتاهی که با حضور معاون رئیس جمهور، نماینده مردم تفت و میبد و مسئولین شهرستان میبد در محل دانشگاه برگزار شد در ارتباط با مسئله آب، پروژه های عمرانی، میراث فرهنگی و گردشگری و تکمیل دانشگاه و موارد دیگر از سوی نماینده و مسئولین شهرستان درخواست هایی مطرح شد که در این راستا دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.