Skip to Content


بازدید آیت الله اعرافی از نمایشگاه نوروزی نسیم معرفت در پارک بهاران میبد+گزارش تصویری


آیت الله اعرافی بهمراه جمعی از مسئولین میبد از نمایشگاه نسیم معرفت واقع در پارک بهاران این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش "میبدخبر"، در این بازدید آیت الله اعرافی پس از حضور در گلزار مطهر شهدای گمنام پارک بهاران و ادای احترام به مقام شامخ این شهدا، از نمایشگاه "نسیم معرفت" بازدید کرد.

در این برنامه حجت الاسلام زارعی و آقایی به تشریح برنامه های این نمایشگاه همچون مسابقات قرآنی، آمادگی جسمانی، احکام، نمایشگاه کتاب با 50 درصد تخفیف و دیگر برنامه های شاد و متنوع این نمایشگاه پرداختند.

همچنین آیت الله اعرافی نیز ضمن ابراز خرسندی از این اقدام فرهنگی مناسب، بر ادامه این برنامه ها در طول ایام سال در شهرستان با رویکرد معضلات اجتماعی و فرهنگی و بصیرت افزایی عامه مردم تاکید کردند.

قابل ذکر است این نمایشگاه درحال حاضر از ساعت 15 الی 19 در محل سالن بزرگ پارک بهاران برپا می باشد.

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.