Skip to Content

با حضور فرماندار صورت گرفت:

بازدیداز پایگاه های امداد و نجات جاده ایی هلال احمر شهرستان میبد


فرماندار میبد امروز صبح به همراه نماینده امام جمعه از پایگاههای امداد و نجات جاده ایی طرح نوروزی جمعیت هلال احمر این شهرستان مستقر درجاده ها و سطح شهرستان بازدید کرد .

به گزارش میبد خبر، فرماندار میبد امروز صبح به همراه نماینده امام جمعه از پایگاههای امداد و نجات جاده ایی طرح نوروزی جمعیت هلال احمر این شهرستان مستقر درجاده ها و سطح شهرستان بازدید کرد .

25 نفر از داوطلبان جمعیت هلال احمر در 5 پست امدادو نجات و راهنمایان گردشگری از 25 اسفند تا چهاردهم فروردین برای راهنمایی و خدمت رسانی به مسافرین نوروزی به صورت شبانه روزی در شهرستان میبد به کار گرفته شده اند .
فرماندار میبد با قدردانی از تلاش های شبانه روزی این دواطلبان گفت:جاده کمربندغربی شهرستان میبد از مسیرهای پرتردد است که نیازمند هوشیاری و کمک رسانی به هنگام به ویژه درایام نوروز است .
حسین فلاح از تکمیل پست امداد و نجات جاده ایی میبد در آینده نزدیک هم خبرداد وگفت :پست امداد و نجات جاده ایی کمربندغربی ،تامین اعتبار شده است و تا چهارماه آینده به اتمام خواهد رسید .
انتهای پیام/
خبرنگار صدا سیما میبدرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.