Skip to Content

فرماندار میبد:

بازارچه صنایع‌دستی ویژه هنرهای در معرض فراموشی در میبد راه اندازی می شود


حسین فلاح گفت: بازارچه صنایع‌دستی در 7 غرفه در زیربنایی به مساحت 115 مترمربع در محوطه آب‌انبار حاج علی ممد واقع در پشت اداره میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری احداث می‌شود.

به گزارش میبدخبر، هم‌زمان با هفته جهانی صنایع‌دستی فرماندارمیبد با حضور در اداره میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری، از تلاش‌های رئیس و کارکنان این اداره در حفظ و حراست از میراث فرهنگی و رونق صنایع‌دستی قدردانی نمود.

 

حسین فلاح در این دیدار از آغاز احداث بازارچه صنایع‌دستی ویژه هنرهای در معرض فراموشی در این شهرستان خبر داد.

فلاح گفت: این بازارچه در 7 غرفه در زیربنایی به مساحت 115 مترمربع در محوطه آب‌انبار حاج علی ممد واقع در پشت اداره میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری احداث می‌شود.

فرماندارمیبد بابیان اینکه برای احداث این بازارچه 300 میلیون تومان از محل فرمانداری، دفتر امام‌جمعه، خیرین و میراث فرهنگی هزینه خواهد شد افزود: چیلنگری، میناکاری، گره چینی، مسگری، خراطی، سبدبافی و جلدسازی سنتی ازجمله هنر و صنایع‌دستی است که قرار است در این محل راه‌اندازی شود.

 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.