بازارچه دانش آموزی مهر نیکوکاری در شهرستان میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

همزمان با آغاز جشن نیکوکاری برپا شد؛


همزمان با هفته نیکوکاری، بازارچه خیریه به همت دبستان دخترانه مهر ایران زمین در میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، ﺣﺴﯿﻦ ﺯﯾﻦ ﺍﻟﺪﯾﻨﯽ ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ در حاشیه برگزاری این بازارچه نیکوکاری بیان داشت: هفته نیکوکاری فرصتی است تا دانش آموزان با مفهوم احسان و همدلی آشنا شوند.

وی افزود: دانش آموزان و مسئولان مدارس حضور مهربانانه خود را در همدلی با دیگران به زیبایی در پایگاه‌های کمیته امداد و مدارس کشور نشان می‌دهند.

ﺯﯾﻦ ﺍﻟﺪﯾﻨﯽ با اشاره به اهداف برگزاری جشن نیکوکاری در صومعه سرا، افزود: با برگزاری جشن بزرگ نیکوکاری و حضور همه جانبه اقشار مختلف مردم در حمایت از نیازمندان جامعه، سلامت و توانمندسازی خانواده‌های آسیب‌پذیر تأمین و به مراتب استعدادهای بالقوه آنها نیز رشد می‌کند.

وی تصریح داشت:  آشنایی دانش آموزان از سنین جوانی با واژه های احسان و نیکوکاری سبب گسترش این مهم در جامعه شده و دانش آموزان را به انجام کار خیر و خیرخواهی تشویق می‌کند.

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ در پایان اظهار داشت: در این بازارچه دانش آموزان علاوه بر فروش محصولات خود می توانند درآمد خود را نیز به دانش آموزان و سایر افراد نیازمند اهدا کنند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.