Skip to Content


ای کاش حسن خمینی حداقل یکبار اساسنامه دانشگاه آزاد را مطالعه می‌کرد/ حسن خمینی از چه ناراحت است؟


عزل میرزاده در جلسه‌ای انجام شد که تمام اعضا در آن حضور داشتند و با اکثریت آراء این عزل انجام شد. ای کاش سید حسن خمینی حداقل یکبار اساسنامه دانشگاه آزاد را مطالعه می‌کرد!

 میبد خبر؛ حجت‌الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت وگو با خبرگزاری فارس گفت: جای بسیار تعجب است که سید حسن خمینی که حداقل در عزل و نصب سه رئیس دانشگاه آزاد در زمان مرحوم هاشمی رفسنجانی حضور داشت و کمترین اعتراضی نکرد، اکنون که به صورت کاملا قانونی و مطابق اساسنامه رئیس دانشگاه برکنار و سرپرست قانونی به جای ایشان انتخاب شده است، لب به اعتراض می گشاید! عزل آقای میرزاده در جلسه‌ای انجام شد که تمام اعضا در آن حضور داشتند و با اکثریت آراء این عزل انجام شد. ای کاش آقای سید حسن خمینی حداقل یکبار اساسنامه دانشگاه آزاد را مطالعه می‌کرد!

اما به راستی حسن خمینی از چه چیزی ناراحت است؟

وی روز گذشته در نامه‌ای به روحانی مدعی شده بود: عزل رئیس دانشگاه آزاد وجاهت قانونی ندارد! اما علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس دانشگاه آزاد در مصاحبه با روزنامه کیهان گفت: بخشی از مشکلات اصلی در این دانشگاه دخالت فرزندان میرزاده در امور دانشگاه ‌آزاد و انعقاد قراردادهای مالی کلان است که اسناد همه اینها موجود است. مثلا فرزند آقای میرزاده از برخی روسای واحدها خواسته است که با شرکت خاصی قرارداد انعقاد کنند و آن فرد زیربار نرفته و مغضوب آقای میرزاده قرار گرفته است.

از جمله رئیس دانشگاه اسلامشهر شرحی نوشت. او گفت که هیئت تصمیم‌گیر در دانشگاه‌آزاد به وی ابلاغ کرده‌اند که زمینی را به مبلغ بیش از ۵۰ میلیارد تومان برای پارکینگ دانشگاه از یک خانواده خاص و مقیم خارج کشور خریداری نماید. او با آنها وارد معامله می‌شود و پس از چانه‌زنی بسیار این مبلغ را به ۳۶ میلیارد تومان کاهش می‌دهد. در این میان از سوی وکیل آن خانواده به او پیشنهاد می‌شود که ۱۰ درصد معامله را به عنوان رشوه بگیرد و به همان مبلغ بیش از ۵۰ میلیارد رضایت بدهد، که وی زیربار نمی‌رود و معامله را لغو می‌کند.

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.