Skip to Content


آیین نامه مدیریت بانک اطلاعات نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی به ریاست جهانگیری بررسی می‎شود /


جلسه شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی به ریاست معاون اول برگزار می‌شود و موضوعاتی از جمله آیین نامه مدیریت بانک اطلاعات نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی دراین جلسه مورد بررسی قرار می‎گیرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست‎جمهوری همچنین بیستمین جلسه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز عصر دوشنبه به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار می‌شود که در این جلسه گزارشاتی از سوی دستگاه‌های ذیربط در خصوص پرونده‌های مرتبط با تصرف و تغییر کاربری اراضی ارائه خواهد شد.


معاون اول رییس جمهور همچنین صبح سه شنبه با حضور در کارخانه لکوموتیوسازی مپنا واقع در اتوبان تهران-کرج، در مراسم افتتاحیه دستاوردهای گروه مپنا شرکت و سخنرانی خواهد کرد.


تشکیل جلسه کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه از دیگر برنامه‌های جهانگیری در هفته جاری است که عصر چهارشنبه برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت دریاچه ارومیه و اقدامات انجام شده ارائه خواهد شد.

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.