Skip to Contentمراسم تودیع و معارفه معاونان فرماندار و بخشدار مرکزی میبد با حضور «محمد علی طالبی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مسئولان اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در این مراسم بنا بر حکم «محمودزماني قمي» استاندار یزد، «فرزین  خادمی» به عنوان معاون عمرانی و برنامه‌ریزی و «علیرضا ابوالحسنی» به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد معرفی و منصوب شدند.

در اين مراسم از «سید محسن فلاح» معاون پیشین فرماندار نيز تقدیر و تشکر شد.

همچنین کرسی بخشداری مرکزی میبد به «محمد جواد احمدی» رسید و «محمد شیبانی» بخشدار قبلي از این سمت تودیع و از زحمات چند ساله وی تقدیر شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.