آیین تجلیل و نکوداشت دبیران پیشکسوت و بازنشسته ریاضی شهرستان میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentمراسم تجلیل از دبیران پیشکسوت و بازنشسته ریاضی شهرستان میبد با حضور فرماندار و مدیریت آموزش و پرورش میبد در سالن آمفی تئاتر« زنده یاد حسین فیروز» آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد در جمع دبیران پیشکسوت و بازنشسته ریاضی و معلمان مقطع متوسطه اول و دوم این رشته بیان داشت: دبیران ریاضی را سرمایه های علمی این شهرستان دانست و تقدیر از آن ها را ضروری خواند.

وی افزود: دبیران هر جامعه به عنوان یکی از مراجع اصلی تعلیم و تربیت در همان جامعه به شمار می آیند و نقش بسیار مهمی در تربیت فرزندان هر کشوری دارند. همه پيشرفت‌هاي معنوي و مادي بشر ريشه در تربيت افراد دارد كه از منبع معرفت و تعهد معلم سيراب مي‌شوند.

فلاح دراین مراسم اظهارداشت: شما پیشکسوتان عرصه‌ تعلیم و تربیت بخشی از عمرتان را در مسیر هدایت و روشنگری فرزندان این مرز و بوم سپری کردید و امروز افتخار دارید که در جایگاه تعلیم و تربیت که جایگاه بسیار والایی است، قرار گرفته‌اید و باید تجارب و اندوخته خود را در اختیار سایرین قرار دهید.

وی ضمن اشاره به اهميت تجليل از معلمان، اين امر را تجليل از فضايل اخلاقي و ارزش‌هاي انساني عنوان کرد و گفت: اخلاق و رفتار معلم در كلاس در زندگي آينده دانش آموزان تاثير دارد و معلم كسي است كه بتواند روحيه ديني و فرهنگي دانش آموزان را تقويت كند و به دانش آموزان زندگي كردن را بياموزد.

فرماندار میبد با اشاره به مقام های کسب شده در حوزه های مختلف آموزشی و پرورشی خاطر نشان کرد: امروز در سایه تلاش همکاران فرهنگی و اعضای ستادی مدیریت آموزش و پرورش میبد در اغلب حوزه ها در بین مناطق و نواحی استان پیشتاز می باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید به ضرورت اعمال تحول در آموزش ریاضی اضافه کرد: آموزش ریاضی باید به شکل کاربردی و مفهومی پیش رود چرا که ریاضیات مجموعه محفوظات نیست، بلکه مجموعه مفهومات است.

فلاح در پایان ابراز داشت: با وجود مسایل و مشکلاتی که گریبانگیر فرهنگیان است اما بخاطر عشق به وطن و آینده فرزندان این مرزوبوم از رسالتی که برعهده دارند، کوتاهی نمی کنند.

در پایان این مراسم از دبیران پیشکسوت و بازنشسته ریاضی با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/اد

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.