آیین تجلیل از مادران شهدای دفاع مقدس در میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentدر مراسمی از مادران شهدای دفاع مقدس در حوزه علمیه خواهران میبد تجلیل شد.

به گزارش میبد خبر، مراسم یادواره طلبه شهید محمد حسین مختاری با حضور مادران شهدای دوران دفاع مقدس شهیدان« کمال دهقانی، جمال برزگری و هادی ذوالفقاری» و خواهران طلبه در حوزه علمیه خواهران حضرت زهرا (س) میبد برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام مصطفی زارعی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه میبد بیان داشت: مادران شهدا این شیرزنان ایران اسلامی با الهام از رفتار شایسته حضرت زهرا (سلام الله علیها) و ام‌البنین در مسأله دفاع از حریم ولایت و امامت در دوران جنگ تحمیلی با لبیک به ولی فقیه زمان امام خمینی (رحمت الله علیه) ثابت کردند در پیشگاه بانوی دو عالم روسفید و سربلندند.

وی افزود: آرامش، صلح و زندگی و تمام واژه‌های زیبای امروز را مدیون دستان پاک و احساس ناب مادرانه مادران شهدا هستیم چراکه از دامان مادران شهید است که شهید به معراج می‌رود.

حجت الاسلام زارعی تصریح داشت: عظمت دریا مدیون قطره‌هاست و عظمت ایران مدیون قطره قطره خون شهدا و عظمت شهدا مدیون مادران شهیدپرور است. 

وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: اگر سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی را شهید زنده می نامند به خاطر اطاعت محض از ولی‌فقیه است و اطاعت از ولی‌فقیه انسان را عزتمند و سبب سربلندی دنیا و آخرت می شود.

در ادامه این مراسم معنوی مادران شهدا به بیان خاطراتی از فرزندان شهیدشان پرداختند.

در انتهای این مراسم از مادران این شهدا تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.