Skip to Content

به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد صورت گرفت؛


یازدهمین همایش جبهه فرهنگی انقلاب شهرستان میبد با میزبانی از مدافعین میبدی حرم حضرت زینب(س) و تجلیل از سردار فیاض در سینما نگار شهیدیه برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد، در همایش یازدهم، میزبان آیت الله اعرافی، سردار محمدحسین فیاضی و برخی از مسئولین میبد و به صورت ویژه میزبان مدافعین حرم حضرت زینب(س) و سربازان مقاومت اسلامی بود.

در ابتدای این همایش حجت الاسلام عباس رضایی گزارشی از عملکرد اکیپ های متعدد جبهه فرهنگی میبد که به کرمانشاه و کرمان اعزام شده بودند، ارائه داد و رویکرد اجتماعی فرهنگی جبهه را تشریح کرد.

از دیگر برنامه های این مراسم اجرای زیبای گروه ولایت امامزاده میرشمس الحق و سخنرانی کوتاه سردار محمد حسین فیاضی بود.

آیت الله اعرافی نیز در این همایش دقایقی را به ایراد سخنرانی پرداخت و در انتها نیز از سردار فیاض تقدیر و تجلیل ویژه به عمل آمد.

از حاشیه های جالب این همایش پخش کلیپ سخنرانی آیت الله اعرافی در کنار تابوت شهیدان گمنام (دفن شده در پارک بهاران) بود که بعد از دو سال برای اولین بار در معرض تماشا قرار می گرفت.

به رسم همایش های دیگر نیز اهدای کتاب پایان بخش مراسم بود که در این همایش کتاب مدافعین حرم به حضار اهدا شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.