Skip to Content

در مراسم حس گمنامی صورت گرفت؛

آیین تجلیل از جانبازان شیمیایی، اعصاب و روان شهرستان میبد+ تصاویر


در مراسم این هفته حس گمنامی همزمان با روز بزرگداشت شهدا از جانبازان شیمیایی، اعصاب و روان شهرستان میبد تجلیل شد.

به گزارش میبد خبر، سلسه جلسات «حس گمنامی» به همت مجمع عاشقان بقیع شهرستان میبد و با روایتگری رزمندگان دفاع مقدس هر هفته، چهارشنبه شب ها در سالن بسیج این شهرستان برگزار می شود.

در این جلسات رزمندگان و راویان دفاع مقدس با ذکر خاطرات تلخ و شیرین آن دوران، به انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارزشهای دفاع مقدس به نسل جوان اهتمام می ورزند.

مراسم این هفته حس گمنامی به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و شهیدان اسفند ماه شهرستان میبد برگزار شد.

روایتگر مراسم این هفته حس گمنامی فتحعلی زارع فرمانده سابق سپاه میبد و از رزمندگان دوران دفاع مقدس بود در ادامه نیز ذاکر اهل بیت حجت الاسلام محمد قربانی به مداحی و ذکر شهدا پرداختند.

در این نشست، کلیپهایی از شهدا و جانبازان شهرستان میبد با محتوای زمان اعزام، زندگی و وصیت نامه آن عزیزان به نمایش گذاشته شد.

در پایان این مراسم معنوی از جانبازان شیمیایی، اعصاب و روان شهرستان میبد تجلیل شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.