Skip to Content

با حضور اقشار مختلف مردمی برگزار شد؛


مراسم بزرگداشت شهدای 15 خرداد با حضور اقشار مختلف مردم در شبستان حضرت زهرا(س) مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت سالروز قیام 15 خرداد مراسم بزرگداشتی در با حضور اقشار مردم و سخنرانی حجج الاسلام مرتضی دهقانی و مجید جعفرپور از قم برگزار شد.

حجت الاسلام جعفر پور تأثیرات مهم 15 خرداد را مدنظر قرار داد و اظهار داشت: باید  فلسفه ایجاد و تداوم 15 خرداد را بشناسیم چراکه این خواسته شخص امام راحل (ره)بود که به همه مردم توصیه کردند رمز و راز این روز را بشناسید تا به رمز پیروزی انقلاب اسلامی از شروع تا انجام آن اطلاع پیدا کنید.

وی بابیان جاذبه‌های شخصیتی امام راحل گفت: اگر می‌خواهیم مردم نسبت به انقلاب علاقه‌مندی خود را حفظ کنند باید این جاذبه‌ها را حفظ و گسترش دهیم و چنانچه این جاذبه‌ها را از بین ببریم جداً جای نگرانی است.

حجت الاسلام جعفرپور در پایان تصریح داشت: ما باید راه و مرام امام راحل و اهداف قیام 15 خرداد را بشناسیم و بدانیم که امروز تکلیف و وظیفه ما در برابر این انقلاب و نهضت چیست تا به درستی بتوانیم از میراث امام و شهیدان دفاع و حراست کنیم.

گفتنی است مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد ۴۲ در میبد همراه با نوحه خوانی مداحان اهل بیت و سوگواری و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.