آیین بزرگداشت شهدای 15 خرداد در میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

با حضور اقشار مختلف مردمی برگزار شد؛


مراسم بزرگداشت شهدای 15 خرداد با حضور اقشار مختلف مردم در شبستان حضرت زهرا(س) مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت سالروز قیام 15 خرداد مراسم بزرگداشتی در با حضور اقشار مردم و سخنرانی حجج الاسلام مرتضی دهقانی و مجید جعفرپور از قم برگزار شد.

حجت الاسلام جعفر پور تأثیرات مهم 15 خرداد را مدنظر قرار داد و اظهار داشت: باید  فلسفه ایجاد و تداوم 15 خرداد را بشناسیم چراکه این خواسته شخص امام راحل (ره)بود که به همه مردم توصیه کردند رمز و راز این روز را بشناسید تا به رمز پیروزی انقلاب اسلامی از شروع تا انجام آن اطلاع پیدا کنید.

وی بابیان جاذبه‌های شخصیتی امام راحل گفت: اگر می‌خواهیم مردم نسبت به انقلاب علاقه‌مندی خود را حفظ کنند باید این جاذبه‌ها را حفظ و گسترش دهیم و چنانچه این جاذبه‌ها را از بین ببریم جداً جای نگرانی است.

حجت الاسلام جعفرپور در پایان تصریح داشت: ما باید راه و مرام امام راحل و اهداف قیام 15 خرداد را بشناسیم و بدانیم که امروز تکلیف و وظیفه ما در برابر این انقلاب و نهضت چیست تا به درستی بتوانیم از میراث امام و شهیدان دفاع و حراست کنیم.

گفتنی است مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد ۴۲ در میبد همراه با نوحه خوانی مداحان اهل بیت و سوگواری و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.