Skip to Content

به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد صورت گرفت؛


دوازدهمین همایش جبهه فرهنگی میبد با محوریت بزرگداشت 7 شهید میبدی حمله ناو آمریکایی به هواپیمای ایرانی برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، دوازدهمین گردهمایی و همایش فعالین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان میبد با حضور ویژه خانواده های شهدای میبدی هواپیمای ایرباس در سینما نگار شهیدیه برگزار شد.

در این همایش یاد، نام و خاطره شهدای حمله کینه توزانه دشمن آمریکایی در تیرماه سال ۶۷ به هواپیمای مسافربری ایران که روی خلیج فارس مورد هدف موشک قرار گرفت، گرامی داشته شد.

نمایش کلیپ های تحلیل واقعه، سخنرانی حجت الاسلام جنتی از موسسه امیر بیان یزد و ارائه عملکرد جبهه در مدتی که گذشت، از جمله برنامه های این گردهمایی بود.

در ادامه این همایش نیز، کلیپ تهیه شده توسط جبهه فرهنگی میبد از خاطرات خانواده شهدای این حادثه تروریستی به نمایش در آمد که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

در انتها نیز از خانواده های شهیدان رضوانی، کلانتری، کارگر، امامی، زارع، شفیعی و فیاضی، با اهدای هدایایی تجلیل و تقدیر به عمل آمد و مرثیه خوانی دکتر شفیعی از مداحان اهل بیت و فرزند یکی از شهدای ایرباس، پایان بخش این مراسم بود.

لازم به ذکر است که مانند دیگر همایش های جبهه فرهنگی، به حاضرین کتاب اهدا شد که نام کتاب این همایش "شلیک کن، فراموش کن" با محوریت حادثه سرنگونی هواپیمای ایرانی بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.