Skip to Contentچهاردهمین گردهمایی فعالین فرهنگی‌انقلابی شهرستان میبد جهت بزرگداشت بانوی فرهنگی و انقلابی میبد برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، این گردهمایی با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و حوزه بسیج خواهران شهرستان میبد و همزمان با سالگرد درگذشت بانوی فرهنگی و انقلابی میبد، مرحومه مرضیه اعیان برگزار خواهد شد.

در این مراسم که جهت بزرگداشت این بانوی انقلابی برگزار می شود، از خانواده مرحومه اعیان تجلیل خواهد شد.

مرحومه مرضیه اعیان از افراد سرآمد در فعالیت های فرهنگی میبد بود که با همه وجود در زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا تلاش کرد و در نهایت بعد از سالها دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان، در مردادماه سال گذشته به قافله شهدا پیوست.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.