Skip to Content


آیین بازگشایی مهدها و پیش دبستانی های مؤسسه قرآنی حضرت معصومه(س)+تصاویر


صبح امروز با حضور حجت الاسلام صباغی مهدها و پیش دبستانی های موسسه قرآنی حضرت معصومه(س) کار خود آغاز کردند.

به گزارش "میبدخبر"، صبح امروز و بطور همزمان مراکز پیش دبستانی و مهدهای مؤسسه قرآنی حضرت معصومه(س) با حضور قرآن آموزان و مادران آنها شروع بکار کردند.

این مراسم با برنامه های متنوعی برای کودکان همراه بود.

 مراکز آموزشی کودکان مؤسسه قرآنی حضرت معصومه(س) عبارتند از:

مهدهای مهروزان و سفیران بهشت  و مراکز پیش دبستانی بشری،شکوفه های بهشت و مصباح الهدی که در مناطق مختلف شهر دایر می باشند.

از و یژگیهای این مراکز می توان به آموزش با رویکرد قرآنی و بلند مدت و ادامه دار برای کودکان و کادر آموزشی مجرب این مراکز اشاره نمود.

این نکته قابل ذکر است که مؤسسه قرآنی حضرت معصومه یکی از مراکز فعال و پویا در زمینه آموزشهای قرآنی در سطح استان یزد می باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.