Skip to Content


آیین افتتاحیه مدارس قرآنی نور در میبد+تصاویر


صبح امروز مدارس قرآنی نور که به همکاری موسسه قرآنی حضرت معصومه(س)و موسسه سراج دایر گردیده بود با حضور دانش آموزان و والدین آنها افتتاح گردید.

به گزارش "میبدخبر"،این مدارس که با همکاری و تلاش موسسات فرهنگی قرآن و عترت حضرت معصومه (علیها سلام) و آموزشی  وفرهنگی سراج با بیش از 20سال سابقه و تجربه درخشان در برگزاری برنامه های آموزشی، تربیتی ودینی؛ نقطه تکامل و ثمر دهی فعالیتها و اهداف خود را در تاسیس مدارس و مراکز آموزشی دیدند که با جمع بین آموزشهای علمی، تربیتی و نخبه پروری؛ دغدغه ها و نیازهای علمی، تربیتی خانواده ها را تحقق بخشند،پس از پیگیریهای متعدد صبح امروز آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام صباغی مدیر موسسه  فرهنگی قرآن و عترت حضرت معصومه (علیها سلام) اهداف تاسیس این مدارس را اینگونه بیان کرد:

پرورش استعداد و تواناییهای دانش آموزان در ابعاد چهارگانه : جسمی، علمی، اخلاقی و آداب دینی و اجتماعی، تفکر خلاق و مهارتهای اجتماعی

رشد شخصیت، خود باوری و حریت دانش آموزان
 
نهادینه نمودن بیش، اخلاق و آداب اسلامی در دانش آموزان
 
شایان ذکر است مدارس نور در سال جاری تحصیلی در سه نقطه شهرستان میبد راه اندازی شده است :
الف- دبستان نورالبیان : بارجین خیابان امام حسین دارالقرآن امام حسین (علیه السلام)- دخترانه
ب- دبستان نورالسماء : یخدان خیابان میرباقری دارالقرآن غدیر – دخترانه
ج- دبستان نورالمهدی : بلوار بسیج روبروی فرمانداری دارالقران حمزه علی - پسرانه
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.