Skip to Content

دنباله چندمین حادثه ترافیکی طی روزهای گذشته؛

این جوان 20 ساله هم مرگ مغزی و اعضایش اهدا شد!+عکس


پس از گذشت 4 روز از تصادف و ضربه مغزی شدن ابوالفضل پورغلامی، سرانجام شب گذشته،بانظر پزشکان مبنی بر عدم امکان حیات والدینش جهت اهدای اعضای بدن وی...

به گزارش "میبدخبر"، پس از گذشت 4 روز از تصادف و ضربه مغزی شدن ابوالفضل پورغلامی، سرانجام شب گذشته،بانظر پزشکان مبنی بر عدم امکان حیات والدینش جهت اهدای اعضای بدن وی رضایت دادند.

متاسفانه این چندمین حادثه ترافیکی طی روزهای گذشته است که منجر به فوت جوانان می شود.

مراسم تشییع جنازه مرحوم پورغلامی فردا سه شنبه ساعت15 از روضه رضوان می باشد.

قابل ذکر است این جوان20 ساله ابوالفضل پورغلامی  از اهالی محله علی آّباد میبد، ساعت 14 چهرشنبه گذشته هنگام موتورسواری پس از اینکه خودرویی تعادلش را بهم می زند، به تیربرق برخورد می کند وبدنبال ضربه مغزی شدید، به کما می رود.

"میبدخبر" ضمن تسلیت به خانواده این جوان ناکام از خداوند متعال صبری جزیل برای ایشان مسالت دارد.

 

 
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.75 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.