Skip to Content

رییس اداره آموزش و پرورش اردکان:

آینده از آن کسانی است که علاوه بر درس خواندن، شغلی را نیز یاد بگیرند


جلسه ی توجیهی دانش آموزان و استادکاران اردوهای جهادی و طرح هجرت 3 با حضور مدیر، معاون امور پشتیبانی و کارشناس ساختمان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اردکان برگزار شد.

به گزارش "میبد خبر"؛ به نقل از اردکان گویا، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان اردکان؛ به منظور آغاز برنامه ی بهسازي، زيبا سازي و مقاوم سازی مدارس، جلسه ی توجیهی دانش آموزان و استادکاران اردوهای جهادی و طرح هجرت 3 با حضور مدیر، معاون امور پشتیبانی و کارشناس ساختمان مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

در طی این جلسه محمد فتاحی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی اردكان در سخنانی با اشاره به آیات و روایات به بیان اهمیت خدمت به مردم و همنوعان پرداخت و هدف از اجرای طرح هجرت 3 و اردوهای جهادی در سال  اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل را استفاده از توان و ظرفیت دانش آموزان برای کار در عرصه های بهسازي، زيبا سازي و مقاوم سازی مدارس برشمرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی اردكان، برگزاری جلسات حلقه صالحین و نیز کلاس های فرهنگی و تربیتی و برنامه های جنبی و تفریحی در این طرح را ، برای دانش آموزان زمینه ساز ایجاد و تقویت روحیه تلاش ، نشاط و خودباوری در آن ها دانست و از دانش آموزان خواست تا از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.

در ادامه محمد اشرفیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان اردکان در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از دانش آموزان و استادکارانی که در سال گذشته در این طرح شرکت داشتند، هدف از اجرای طرح هجرت 3 و اردوهای جهادی را استفاده از توانایی و ظرفیت دانش آموزان برای آماده سازی فضاهای آموزشی شهرستان برشمرد و افزود : آینده از آن کسانی است که بتوانند علاوه بر درس خواندن، حرفه و شغلی را نیز یاد بگیرند و یا حداقل با مقدمات کار آشنایی داشته باشند. مزیت و برتری طرح هجرت 3 و اردوهای جهادی در این است که از مدیریت و همکاری آموزش و پرورش و بسیج استفاده می شود ، مزیت و برتری که در سایر شغل ها وکارهایی که برای دانش آموزان در نظر گرفته می شود، کمتر دیده شده است.

محمد رضاپور، معاون امور پشتیبانی اداره آموزش و پرورش اردکان نیز از مسئولین طرح هجرت درخواست کرد تا از توان و ظرفیت دانش آموزان برای اجرای شایسته و بهتر این طرح استفاده نمایند و از دانش آموزان نیز درخواست کرد تا از حضور و مشارکت در این طرح بهره کافی را ببرند.

لازم به ذکر است که در پایان جلسه، حسین عرب زاده کارشناس ساختمان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان به تشریح عرصه های مختلف کاری در راستای اجرای طرح هجرت 3 پرداخت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.