Skip to Content

در گفتگوی رئیس مخابرات میبد با میبد خبر مطرح شد:

اینترنت نسل سوم در فازاول شهرستان میبد راه اندازی شده است.


کارگر رئیس اداره مخابرات میبد اذعان داشت، اینترنت 3G در سه سایت از پنج سایت فاز اول مخابرات میبد در شب نیمه شعبان راه اندازی شده است.

به گزارش میبد خبر، در پی انتشار گزارش «وعده های سرخرمنی مسئولان میبد»، آقای کارگر رئیس اداره مخابرات میبد در گفتگویی با خبرنگار میبد خبر، گلایه ی مبنی بر عدم راه اندازی اینترنت 3g در میبد را بی اساس دانست و اذعان داشت: کلیت طرح از این قرار بوده که در فاز اول که شامل 5 سایت است، اینترنت 3g راه اندازی شود که در شب نیمه ی شعبان اینترنت 3g سه سایت آن راه اندازی شده و در نقاطی همچون شهیدیه، شاه جهان آباد و خیابان درویشی و قسمتی از محمودآباد و یخدان و قسمت بفروئیه در حال حاضر اینترنت 3g فعال میباشد.

وی ابراز امیدواری کرد تا پایان خرداد ماه در دو سایت دیگر نیز اینترنت 3g راه اندازی شود.

کارگر علت تاخیر در اجرای این طرح را عدم حضور بموقع پیمانکاران تهرانی دانست و اظهار داشت اگر بنا بر این بود که خودمان 3g را راه اندازی کنیم، قطعا خیلی زودتر این طرح اجرایی میشد.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.