Skip to Content

در پی درگذشت شاعر معاصر میبدی:

آیت الله اعرافی در پیامی در گذشت شفیق میبدی را تسلیت گفت+ متن پیام


در پی درگذشت شاعر پیشکسوت شهرستان میبد، مرحوم میرزا حسین زارع متخلص به «شفیق میبدی» ، آیت الله اعرافی پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش میبد خبر، متن پیام امام جمعه میبد بدین شرح است:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت شاعر دلداده و دلسوخته و غزلسرای شوریده و قصیده گوی رهیافته و سراینده محنت کشیده، شفیق میبدی، شهروندان یزد و میبد و اهالی ادب و هنر و شعر سرایان و ادب دوستان و علاقه مندان آن سفر کرده را به ساحل غم کشاند و در سوگ نشاند، اینجانب نیز که بارها از مصاحبت و انس با آن عزیز بهره برده ام و از آثار دلنشین و جذاب او متنعم بوده ام ، در سوگ این سخن سرای رهیده از همه تعلقات نشسته ام و فقدان او را تسلیت و تعزیت می گویم و شادی و رهایی روح او را از حضرت احدیت خواهانم و همه را به گرامیداشت نام او و تکریم مقام وی فرامی خوانم.

تغمده الله بغفرانه – اعرافی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.