Skip to Content

تغییرات در ائمه جمعه استان قم:

آیت الله اعرافی به ائمه جمعه قم اضافه شد


آیت الله علیرضا اعرافی، رئیس جامعة المصطفی العالمیه، به جمع ائمه جمعه قم اضافه شد.

به گزارش میبدخبر به نقل از قم نیوز، به دلیل عدم شرکت برخی از ائمه جمعه در نماز جمعه‌های قم که به سبب کهولت سن و بیماری صورت می‌گیرد، تغییراتی از سوی ستاد برگزاری نماز جمعه در ائمه جمعه قم صورت گرفت و آیت الله علیرضا اعرافی به جمع ائمه محترم جمعه قم اضافه شد.

مراسم معارفه آیت الله اعرافی، جمعه (26 دی ماه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در نماز جمعه قم برگزار می‌شود.

پیش از این آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور و آیت سید محمد سعیدی، تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س)، نماز جمعه قم را به نوبت برپا می‌کردند و اخیرا آیت الله حسینی بوشهری به دلیل کسالت در نماز جمعه حاضر نشده بودند که بنا بر اطلاع رسیده به دست قم نیوز، ایشان از این به بعد با بهبود از کسالت، در کنار آیت الله سعیدی و آیت الله اعرافی در نماز جمعه قم شرکت می کنند

گفتنی است آیت الله اعرافی در صورتی که امام جمعه موقت قم باشند می توانند مانند گذشته در شهرستان حضور داشته باشند که امیدواریم شهرستان میبد از وجود پرخیر و برکت ایشان محروم نشود.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.