Skip to Content


آیت‌الله اعرافی به مناسبت راه‌اندازی مجدد شرکت فولاد میبد پیامی صادر کرد


به مناسبت راه‌اندازی مجدد شرکت فولاد میبد و شروع بهره‌برداری مجدد این کارخانه در دهه مبارک فجر، آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه محترم میبد پیامی صادر کرد.

به گزارش ميبد خبر، به مناسبت راه‌اندازی مجدد شرکت فولاد میبد و شروع بهره‌برداری مجدد این کارخانه در دهه مبارک فجر، آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه محترم میبد پیامی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

خدا را شاکرم که بار دیگر و پس از دوره‌های پر محنت، چرخه‌های صنعت فولاد در شهر خورشید، میبد عزیز، به حرکت درآمد و امیدهای پژمرده را زنده ساخت و سرمایه‌گذاران عزیز را جانی دوباره بخشید.

ضمن سپاس وافر از همه مسئولان ارجمند شهرستان و استان و سهامداران و مدیران فولاد میبد، بر ضرورت همکاری همگان و تسریع در مراحل راه‌اندازی کامل و تکمیل زنجیره کامل فولاد و رعایت حقوق سرمایه‌گذاران جزء و دقت در رعایت محیط‌زیست و بومی‌سازی و اشتغال آفرینی مناسب تأکید می‌ورزم و توفیق روزافزون همه دست‌اندرکاران را مسألت دارم.

ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، بازگشایی این طرح را تبریک عرض می‌کنم و از عدم توفیق تشرف در این آیین وزین صمیمانه پوزش می‌خواهم.

علیرضا اعرافی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.