Skip to Content

عدم رسیدگی شهرداری و نهادهای ذیربط به مشکلات جدی و خطرآفرین؛

آیا این چاله خیابانی حادثه ساز هم تعمدی ایجاد شده است؟! +عکس


دو روز پیش سرپوش چاله ای در یکی از خیابانهای پرتردد میبد شکسته شد اما متاسفانه جان مردم برای خیلی ها بی اهمیت شده است.

به گزارش "میبدخبر"، دو روز پیش در میدانی واقع در خیابان مهرجرد، درپوش فلزی چاله ای شکسته شد و مردم برای جلوگیری از رخ دادن حادثه، با قرار دادن سنگ و آجر، علائم هشداری ابتکاری را برای عابرین روی زمین قرار دادند تا حادثه ای برای کسی اتفاق نیفتد.
روز بعد، این سنگها جای خود را به تابلوهای اخطاری دادند و از این اقدام خرسند شدیم و کمی امیدواری برای رسیدگی به این چاله خطرناک، یافتیم. اما متاسفانه فرآیند جوش دادن بسیار ساده درپوش فلزی این چاله، بسیار طول کشید و مشخص نیست بخاطر بی توجهی به چنین مشکلی، چندنفر باید در این نقطه پرتردد و حساس دچار حادثه شوند!
بنظر می رسد، رسیدگی به چاله های معابر برعهده دستگاه شهرداری باشد اما اگر این نهاد در پاسخ بگوید از این مساله باخبر نیست، بهتر است بگوییم بسیار جای تعجب است چراکه اگر کسی بیل و کلنگی را بدون مجوز برای ساخت و ساز بدست بگیرد، سریعا با برخورد مامورین شهرداری برای اقدام به اخذ پروانه مواجه می شود و چگونه در این مسیر پرتردد چنین مشکلی را مشاهده نکرده است ، هرچند خبرنگاران این رسانه نیز با شماره 137 تماس گرفته و این مورد به اطلاع آنها رسانده اند ولی تا کنون اقدامی صورت نگرفته است.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.