Skip to Content

حجت الاسلام حسنی در خطبه های نمازجمعه این هفته:

اگر نمایندگان مجلس الگویی کامل و اسلامی بخواهند، مرحوم یحیی زاده بهترین الگوی یک نماینده است که میتوانند برای خود قرار دهند/از هر حرف و کاری که حاشیه ساز است پرهیز شود/ به مسئولین توصیه میکنم در کار فرهنگی اغوش خود را برای جوانان و بچه حزب اللهی ها باز کنند برای ان جوانانی که بدون هیچ چشم داشتی وارد کار شدند چه در فضای مجازی و چه کارهای دیگر


امام جمعه موقت میبد تصریح کرد: مسئولین بدانند که بعد از برجام به تعبیر رهبری دستاوردی نداشت و مطرح کردن بدجام 2و 3 دیگر معنی ندارد چراکه بد عهدی آمریکا در برجام 1را دنبال کنید و دنبال برجام های دیگر نباشید.

به گزارش "میبدخبر"، حجت الاسلام و المسلمین حسنی امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه این هفته میبد با اشاره به سالگرد رحلت نماینده محبوب میبد مرحوم حجت الاسلام یحیی زاده و توصیه کردن به نمایندگان مجلس بیان داشت:اگر نمایندگان مجلس الگویی کامل و اسلامی بخواهند، مرحوم یحیی زاده بهترین الگوی یک نماینده است که میتوانند برای خود قرار دهند .

خطیب جمعه میبد یادآور شد: 20فروردین سالروز شهادت شهید آوینی سیدان اهل قلم و 21فروردین شهادت شهید صیاد شیرازی است.

وی ادامه داد: دوم ماه رجب در سال 59 آمریکا یک جانبه رابطه اش را با ایران اسلامی قطع کرد و امام خمینی(ره) در موضع گیری خود و خطاب به کارتر رییس جمهور وقت گفتند: دولت آمریکا بهترین کاری که انجام دادند همین قطع رابطه بود.

حجت الاسلام حسنی همچنین در ادامه با اشاره به روز ملی فناوری هسته ای، اظهار داشت: به بیان رهبر عزیز همه دیدند که بعد از قضیه برجام طبق گفته امام خامنه ای بدعهدی آمریکا و طرفهای غربی با ایران شروع شده که ایشان قبل از آن هم بارها هشدار دادند اما برخی  گوشها نشنویدند و حاضر به اجاری آن نیستند.

خطیب جمعه میبد در ادامه از طرف مردم و از زبان ملت توصیه ای به مسئولین ارشد نظام داشت و گفت: مواظب باشید آمریکا به دنبال این است که با برجام 2و3و غیره در مسایل موشکی و دفاعی مذاکره کند که اگر یک کشوری به ما حمله کرد ما ضعیف باشیم.

وی تصریح کرد: مسئولین بدانند که بعد از برجام به تعبیر رهبری دستاوردی نداشت و مطرح کردن بدجام 2و 3 دیگر معنی ندارد چراکه بد عهدی آمریکا در برجام 1را دنبال کنید و دنبال برجام های دیگر نباشید.

امام جمعه موقت میبد ضمن اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، افزود: بیش از 2سال است که رهبری ندای اقتصادی میدهند که مسئولین باید مشکلات را در داخل حل کنند و نه بیرون از کشور .

وی افزود: علت مطرح شدن 2سال نام اقتصاد مقاومتی این است که گره کار در درون است نه بیرون کشور .

حجت الاسلام حسنی همچنین سه نکته مهم در اصول و پایه اقتصاد مقاومتی را بدین شرح برشمرد:

  1. مسئولین اگر این باور را دارند که باید از داخل اصلاح شود باید تمام همت خود را بر تولید داخلی بگذارند .
  2. دولت مردان ما و دستگاههای اجرایی با تمام قدرت جلوی واردات بی رویه و قاچاق را بگیرند.
  3. نقش فرد فرد ما مردم هم در اقتصاد مقاومتی این است که از اسراف پرهیز کنیم .

وی در پایان ضمن تذکر به مسئولین  دولتی، شهرستان، استان و کشور که امسال سال جوابگویی شماست، تصریح کرد: برای مردم توضیح دهید کارهایی که برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی  انجام شده است و از هر حرف و کاری که حاشیه ساز است پرهیز شود. و در اخر هم به مسیولین توصیه میکنم در کار فرهنگی اغوش خود را برای جوانان و بچه حزب اللهی ها باز کنند برای ان جوانانی که بدون هیچ چشم داشتی وارد کار شدند چه در فضای مجازی و چه کارهای دیگر.

گزارش: محمدرضا دهقانی
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.