Skip to Content


اگر بعضی ها خیال می کنند با صحبت ، خوش و بش و لبخند با امریکا به نتیجه می رسند اشتباه می کنند


امام جمعه موقت میبد در خطبه های نمازجمعه این هفته به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار نخبگان اشاره کرد و گفت : اگر بعضی ها خیال می کنند با صحبت ، خوش و بش و لبخند با امریکا به نتیجه می رسند اشتباه می کنند .

به گزارش "میبدخبر"، حجت الاسلام محمود کارگر با بیان اینکه از دشمنان خیری به انقلاب نخواهد رسید و این را ما در طول انقلاب تجربه کردیم افزود : ما باید قدر نخبگان خود را بدانیم و با مدیریت منابع و ذخائر خود و پرهیز از خام فروشی ، پایه های اقتصادی جامعه خود را قوی تر کنیم .

خطیب جمعه موقت میبد با اشاره به اظهارنظر اخیر وزیر امور خارجه امریکا در تحریم علیه ایران تصریح کرد : ادعاهای واهی که وزیر امور خارجه امریکا بر خلاف تعهداتشان در برجام مطرح می کنند و یک روز مساله موشک و روز دیگر عدم حمایت از مقاومت را به میان می کشند زیاده خواهی است و نشان می دهد که هنوز ملت ایران را نشناخته اند .
امریکاییها نمی خواهند موصل آزاد شود 
امام جمعه موقت میبد با اشاره به آغاز عملیات آزادسازی موصل به دست نیروهای دولتی و مردمی عراق به جایگاه و موقعیت استراتژیک آن پرداخت و گفت : امریکا و ترکیه و کردها به این شهر مهم طمع دارند و خودسرانه مدعی تشکیل ائتلاف در آزادسازی آن هستند ؛ اما دولت و ملت عراق اگر تا آخر عملیات اتحاد خود را حفظ کنند جلوتر از زمانبندی و به تنهایی پیروزی بزرگی را در آزادسازی موصل رقم خواهند زد .
حجت الاسلام کارگر با بیان اینکه موصل به علت دارا بودن چاه های نفتی و نقش مهم در تجارت از آغاز تصرف داعش بعنوان دارالخلافه ابوبکرالبغدادی تعیین شده بود گفت : امریکایی ها با به تاخیر انداختن آزادسازی موصل همچنان می خواهند استخوان در لای زخم نگه دارند ؛ اما هوشیاری دولت و مردم عراق ، داعش را از این سرزمین بیرون خواهد راند .
نیروی هوایی ایران هفتمین نیروی هوایی جهان 
وی با خداقوت به تیز پروازان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در رزمایش فدائیان حریم ولایت در روز دوشنبه در اصفهان و مناطق دیگر کشور گفت : نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هفتمین نیروی هوایی جهان به لحاظ تعداد هواپیماهای سوخت رسان و ترواری است که از اول انقلاب تاکنون همراه ولایت بوده است .
امام جمعه موقت میبد افزود : ما به نیروی هوایی کشورمان که در این رزمایش با رمز یا حسین بن علی با انواع هواپیماهای شکاری ، رهگیر و شناسایی ، بمب افکن و تراوری نیمه سنگین و ارتباطی در منطقه اقتدار نیروی هوایی را به نمایش گذاشتند افتخار می کنیم .
مناسبت ها:
خطیب جمعه موقت میبد با گرامی داشت سالروز شهادت حجت الاسلام والمسلمین مصطفی خمینی رحمه الله علیه به جایگاه شخصیتی وی پرداخت و گفت : مرحوم حجت الاسلام والمسلمین مصطفی خمینی فرزند امام راحل از شخصیت های برجسته جهان اسلام بود .
وی خاطرنشان کرد : اما وقتی خبر شهادت ایشان به امام رحمه الله علیه رسید فرمودند : شهادت ایشان یکی از الطاف خفیه الهی است و به خانواده اش فرمودند : مصطفی امانتی از سوی خدا بود و امروز این امانت را پس گرفت .
امروز هم شاهد تقابل حسنیان و یزدیان زمان هستیم 
امام جمعه موقت میبد در بخشی از سخنان خود هم با قدردانی از همه کسانی که در ایام محرم برای امام حسین (ع) عزاداری کردند گفت : امروز هم تقابل بین حسینیان و یزدیان همچنان ادامه دارد و مهم این است که در این زمان گروهی که در صف حسنیان و گروه دیگر در صف یزدیان قرار گرفتند را بشناسیم .
حجت الاسلام کارگر تصریح کرد : نقش هیئت ها ، روحانیون و مداحان در بصیرت افزایی مردم مهم است و باید با اشعار و  بیانات خود این بصیرت را در جامعه افزایش دهند .
خطیب جمعه موقت میبد با بیان اینکه عزاداری ها باید مورد تایید امام زمان (عج) ، علما و رهبر معظم انقلاب باشد ، همه هئیت ها را به برگزاری عزاداری های سالم دعوت کرد و با اشاره به عظمت مراسم های عزاداری زنجان و اردبیل و سایر استانهای مطرح کشور گفت : امیدواریم هیئت های عزاداری شهرستان میبد هم در سال های آینده یک روز از ایام محرم را زیر یک پرچم و تحت یک نوحه عظمت عزاداری خود را به صورت یکپارچه به دنیا نشان دهند .

میبدآدینه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.