Skip to Content


اکران همزمان «رسوایی۲» در تهران و دبی/ آخرین فیلم ده‌نمکی به کانادا می‌رود


مدیر پخش فیلمیران گفت: فیلم سینمایی «رسوایی ۲» از روز چهارشنبه همزمان با تهران در دبی نیز اکران می‌شود.

به گزارش میبد خبر به نقل از خبرگزاری فارس:

علیرضا سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اکران فیلم «رسوایی»2 گفت: تلاش کردیم فیلم همزمان با تهران در دوبی نیز اکران شود. این فیلم در تهران 25 سالن سینما خواهد داشت و همزمان در باشگاه ایرانیان دوبی نیز به نمایش درمی‌آید.

 

مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره ادامه اکران فیلم در کشورهای خارجی گفت: از هفته آینده فیلم سینمایی «رسوایی۲» در کانادا نیز اکران می شود.

وی در ادامه درباره اکران فیلم در شهرستان‌ها هم توضیح داد: فیلم سینمایی «رسوایی۲»با ۱۵ سالن سینما در شهرستان اکرانش آغاز می‌شود که به مرور تعداد سالن‌های سینمای این فیلم افزایش خواهد داشت. در کل سینماهای فیلم در آغاز اکران ۴۰ سالن سینما خواهد بود.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «رسوایی۲» نقدی اجتماعی است و از داستانی جذاب برخوردار است. در این فیلم اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، سحر قریشی و... به ایفای نقش می‌پردازند.

انتهای پیام/ج
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.