Skip to Contentپنج فیلم کوتاه برگزیده جشنواره های معتبر جهانی در میبد اکران خواهد شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، فیلم های کوتاه "حیوان"، "وقت نهار"، "شب تولد"، "هنوز نه" و "روتوش" در تاریخ ۲۰ اردیبهشت سال جاری در سینما نگار شهیدیه به اکران عمومی در خواهد آمد.

فیلم های کوتاه "حیوان"، به کارگردانی بهمن ارک و بهرام ارک، "روتوش" به کارگردانی کاوه مظاهری، "وقت ناهار" به کارگردانی علیرضا قاسمی، "شب تولد" به کارگردانی امید شمس و "هنوز نه" به کارگردانی آرین وزیری دفتری، راس ساعت ۱۷ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت و به مدت ۱۲۰ دقیقه اکران خواهد شد.

پر افتخار ترین فیلم های کوتاه معتبر جشنواره های جهانی در یک سانس به اکران در می آید و در صورت استقبال مردمی، مدت زمان اکران می تواند افزایش یابد.

گروه سینماهای هنر و تجربه با مدیریت امیرحسین علم الهدی، تلاش می کند با اکران فیلم های ارزشی از میان فیلم های غیر تجاری و حمایت از آنها، دانش سینمایی تماشاگران و کیفیت هنری سینمای ایران را افزایش دهد.

گفتنی است این مجموعه برای اولین بار در استان یزد، با پیگیری و رایزنی پیمان بیرانوند، کارگردان میبدیِ دارنده چند جایزه کشوری در فیلم کوتاه، و با همکاری مدیریت سینما نگار شهیدیه، قرار است در میبد به اکران عمومی در آید.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.